Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 30-05-2021 14:40   Güncelleme : 30-05-2021 14:49

İŞ ADAMI DEVECİ, CAFE ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYORUZ!

İŞ ADAMI DEVECİ, CAFE ANLAYIŞINI DEĞİŞTİRİYORUZ!

Şanlıurfa’da Cafe anlayışını değiştirecek özel bir mekan hizmete giriyor. Coffee Art İşletme sahibi Kavas DEVECİ yeni projeye ilişkin açıklamalarda bulunarak şunları belirtti:

Günümüzün gelişen ve değişen dünyasında kendimize, ailemize ayıracağımız zaman dilimi maalesef azalmakta. Bu nedenle en başta bu durumu göz önünde bulundurarak ailelerimizle ve arkadaşlarımızla bir arada zaman geçirebilecekleri bir konseptten yola çıkarak bir hazırlık içerisine girdik. Çok yakın zamanda hizmete sunmayı hedeflediğimiz Coffee Art ile Şanlıurfa’ya hak ettiği hizmeti sunmayı istiyoruz. Amacımız güler yüzlü ve alanında iyi personel ile hizmet vermek.

Coffee Art demek “kahve sanatı” demek. Kahve ise muhabbet demek ve Türk-dünya kahveleri ile muhabbetin koyulaştığı, gönüllerin güler yüz ile huzur bulduğu bir mekan olan Coffee Art’da; ailelerinizle ve arkadaşlarınızla kahve içip, güzel sohbet edebileceğiniz, hem konumu, hem konsepti, hem de samimiyetiyle uygun ortamın yanı sıra, aile oyun salonumuz (okey, tavla, satranç) çocuk oyun alanımız, bebek bakım odamız, üst katta cam balkonumuzdan manzara eşliğinde en güzel oturum şekli ile ve doğum günü, nişan, evlilik teklifi, düğün vb özel zamanlar için de uygun olan mekanımız 3 katlı olup toplamda 1.000 m2 kullanım alanı ile hizmet verecektir.

İtalyan mutfağının seçkin yemekleri ile en güzel yemekleri bulabileceğiniz, serpme kahvaltımız ile de güne en güzel şekilde başlayabileceğiniz bir ortam Coffee Art. Bunların yanı sıra süt tatlıları, pasta çeşitleri, bitki çayları, soğuk içecekler (Milshake frappe, Ice Mocca, frozen, ev yapımı limonata Coffee Art özel special içecekler vb) ile de halkımızın hizmetinde olacağız.

Cafe anlayışını Şanlıurfa’da değiştirecek olan Coffee Art Karaköprü 35 m yol üzeri eski Abdullah Gül Parkı (15 Temmuz Şehirler Parkı) karşısında yer almaktadır. Bu özel ve güzel mekana 1 Haziran’dan itibaren tüm halkımızı beklediğimizi belirtiriz.