Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 08-07-2021 23:04   Güncelleme : 08-07-2021 23:04

BAŞKAN KARTAL GÜVEN TAZELEDİ.

BAŞKAN KARTAL GÜVEN TAZELEDİ.

Şanlıurfa Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin olağan genel kurul kongresi bugün kooperatif binasında yapıldı. Başkan İbrahim Kartal delegelerin tamamının oyunu alarak güven tazeledi.

Şanlıurfa Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar ve Kefalet Kooperatifi Mevcut Başkanı İbrahim Kartal tek aday olarak girdiği seçimde oy kullanan 700 üyenin tamamının oylarını alarak yeniden başkanlığa seçildi.

Kongreye tek aday olarak giren ve üyelerin tamamının oyunu alarak yeniden başkanlığa seçilen Şanlıurfa Balıklıgöl Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim kartal kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni ederek, kendisine destek veren tüm esnaf ve sanatkarlara teşekkür etti.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan kongrede bir konuşma yapan İbrahim Kartal, şanlıurfalı esanafımızın kalkınması için ellerinden gelen bütün çabayı sarfedeceğini söyledi. Başkan kartal sözlerini şöyle sürdürdü; "Bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ve bütün olumsuzluklara rağmen kredi ve kefalet kooperatimiz her zaman esnaf ve sanatkarlarımızın yanında olmuş, talepleri anında karşılanmıştır. Bu süreçte esnafımızın ekonomik anlamda desteklenmesi ve kalkınması için elimizden gelen bütün çabayı sarfedeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.