Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 11-09-2021 15:18   Güncelleme : 11-09-2021 15:18

YILDIZOĞLU; MHP TEŞKİLATI İLE BİR ARAYA GELDİ!

YILDIZOĞLU;  MHP TEŞKİLATI İLE BİR ARAYA GELDİ!

MHP Akçkale ilçe teşkilat başkanı İsa Yıldızoğlu, yönetim kurulu öyeleriyle bir araya gelerek, ilçede yapılacak olan siyasi çalışmalar ile ilgili istişarelerde bulundu.
Sabah kahvaltısında MHP Akçakale ilçe teşkilatı üyeleriyle bir araya gelen MHP Akçkale ilçe teşkilat başkanı İsa Yıldızoğlu, ilçe de yapılacak olan saha çalışmaları ile ilgili yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.
İlçe’nin sorunları ve çözüm önerilerininde konuşulduğu toplantıda MHP ilçe teşkilatı başkanı İsa Yıldızoğlu halkın sorunlarının çözümü noktasında tüm teşkilat üyelerinin duyarlı olması gerektiğini vurgulayarak her zaman halkın yanında olunması konusunda teşkilat üyelerine tavsiyelerde bulundu
MHP Akçkale ilçe teşkilat başkanı İsa Yıldızoğlu; “ Bu gün MHP Akçakale ilçe teşkilat yönetim kurulu ve üyelerimizle bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdik. Özellikle İlçemizde yaşanan sorunlar ve çözüm önerileri konusunda üyelerimizin duyarlı olması gerektiğini, her zaman halktan kopmadan iç içe olunması gerektiğini belirtik. MHP her zaman ilçe’de halkın sorunlarına hiçbir zaman duyarsız kalmamıştır. Bunun yanı sıra mahalle ziyaretlerimize hız vereeğiz.  Halkımızın sorunlarına elimizden geldiği kadar kulak verip çözüm arayacağız. Toplantıya katılım gösteren yönetim kurulumuza ve teşkilat üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bu Ülke’nin bekası, hepimizin bekasıdır”dedi.