Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 22-09-2021 14:17   Güncelleme : 22-09-2021 14:17

BAŞKAN ÖZYAVUZ: “ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞIYORUZ”

BAŞKAN ÖZYAVUZ: “ENGELLERİ HEP BİRLİKTE AŞIYORUZ”

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, vatandaşların akülü tekerlekli sandalye taleplerine cevap verip umut olmayı sürdürüyor. “Engelleri hep birlikte aşacağız.” diyen Başkan Özyavuz, 4 vatandaşa daha temin edilen akülü tekerlekli sandalyeleri teslim ederken diğer taleplerinin karşılanması için de ekiplere talimat verdi.
Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, temasları sırasında kendisine yöneltilen taleplere cevap vererek, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla çalışmalarını yürütmeyi sürdürüyor. Harran ilçesi Aydınlar Kırsal Mahallesi’nden Ahmet Akbalık, Çepkenli Kırsal Mahallesi’nden Mehmet Reşat Alaş, Balkat Kırsal Mahallesi’nden Abdulhalik Yavuz ve Yukarı Yakınyol Kırsal Mahallesi’nden Halise Kaçmaz’ın akülü tekerlekli sandalye talebine olumlu yanıt veren Başkan Özyavuz, vatandaşlarla bir araya gelerek akülü tekerlekli sandalyeleri teslim etti. Vatandaşların diğer talepleri karşısında da ekiplere talimat veren Başkan Özyavuz, engelli vatandaşların her türlü isteklerine bundan sonraki süreçte de cevap vermeye devam edeceklerini belirtti.
“Bizlere sabrın en güzel örneğini gösteren engelli kardeşlerimize yardımcı olmak, onların sorunlarına çözüm üretmek, yaşamlarını kolaylaştıracak çalışmaları hayata geçirmek asli vazifemizdir.” diyen Başkan Özyavuz, “Cenab-ı Allah'a hamdolsun bugün de; Halise Kaçmaz, Ahmet Akbalık, Abdulhalik Yavuz ve Mehmet Reşat Alaş kardeşlerimizin akülü sandalyelerini teslim ettik. Hayırlı olmasını diliyorum.” ifadelerini kullanarak “Engelleri hep birlikte aşıyoruz.” dedi.
Başkan Özyavuz’a ilettikleri taleplerine olumlu cevap verilen vatandaşlar ise talepleri karşısında hızla hareket ederek duyarlılık gösterip sandalyelerin temin edilmesinden dolayı Başkan Özyavuz’a teşekkür ettiklerini, ulaşım konusunda artık bir başkasının yardımına ihtiyaç duymayacakları için de çok mutlu olduklarını ifade etti.