SİYASET
Giriş Tarihi : 10-11-2021 20:27   Güncelleme : 10-11-2021 20:32

YALÇINKAYA’DAN GÖBEKLİTEPE AJANS’A ZİYARET

YALÇINKAYA’DAN GÖBEKLİTEPE AJANS’A ZİYARET

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya Göbekli tepe Ajansı ziyaret ederek, ilçe’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Şanlıurfa’nın gündemini belirleyen Göbekli tepe Ajansı ziyaret eden Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, Akçakale’de yapılan hizmetlerle ile ilgili olarak Göbekli tepe Ajans Genel Yayın yönetmeni Reşit Öncel’i ziyaret etti. Özellikle yapılan hizmetlerin Sosyal medyada Fake hesaplar üzerinde sabote edildiğini belirten Yalçınkaya, “Biz bildiğimiz doğruları ve halk için hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz” diyerek Şunları İfade etti;
“Medya, bir toplumun bilgi alma Özgürlüğüdür. Deneyimli Bir siyasetçi olarak her zaman medya’nın gerekliliğini ve eleştirilerini önemsemişimdir. Lakin, sosyal medya’da Fake hesaplar üzerinden yapılan hizmetlerimizi sabote etmek, algı yaratmak isteyen zihniyetler var. Biz Bu zihniyetlere asla prim vermeyeceğiz. Tüm basın mensuplarımızı ben İlçemize davet ediyorum. Buyurun gelin yapılan hizmetleri yerinde inceleyin ve eleştirilmesi gereken konular varsa hep birlikte eksikliklerimizi giderelim. Yoksa kim olduğu belli olmayan, Fake hesaplar üzerinden bizlere iftira, asılsız yalan dolan haberler yapan şahıslara itibar edilmemelidir. Bu Konuda Şanlıurfa’mızın gerek yerel gerekse Ulusal gazetecilerimize büyük görevler düşüyor. Bu gün bir çok gazeteci arkadaşlarımızı ve Göbeklitepe ajansı ziyaret ettik. Yaptığımız hizmetleri kendilerine aktardık.  Kendilerinin sorduğu soruları da açık yüreklilikle cevapladık.”dedi.