SİYASET
Giriş Tarihi : 16-12-2021 16:02   Güncelleme : 16-12-2021 16:02

MHP Haliliye'de ' Barut ' Sesleri

MHP Haliliye'de ' Barut ' Sesleri

MHP Haliliye İlçe Başkanı Mahmut Sayık kendi isteğiyle başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından gözler yeni ilçe başkanının kim olacağına çevrildi.İlçe Başkanlığına kimin atanacağı merakla bekleniyor.Günlerdir açıklanmayan İlçe Başkanlığı için kulislerde şimdi de İl Başkan Yardımcısı Halil Barut'un adı geçiyor.

MHP Haliliye İlçe Başkanı Mahmut Sayık  kendi isteğiyle başkanlık görevinden istifa etmesinin ardından gözler yeni ilçe başkanının kim olacağına çevrildi.İlçe Başkanlığına kimin atanacağı merakla bekleniyor.Günlerdir açıklanmayan  İlçe Başkanlığı için kulislerde şimdi de İl Başkan Yardımcısı Halil Barut'un adı geçiyor.

 MHP Haliliye'de Mahmut Sayık 'ın istifasının ardından boşalan ilçe başkanlığı koltuğu için Veysel Oğuz , Ali Deniz , Av. Fatih Demirkol'un adı geçerken; Halil Barut'un parti içinde uzlaşılan isim olduğu ifade ediliyor.

 Barut’un İlçe Başkanı Olması Bekleniyor.

 MHP Haliliye İlçe Başkanlığı için Halil Barut'un , ilçe başkanlığı için destek sahibi isimlerden biri. Barut’un ilçe başkanlığı yolunda parti içinde genel olarak uzlaşılan isim olduğu ifade ediliyor.

 Kulislerde İlçe Başkanlığı için en çok Veysel Oğuz , Ali Deniz , Av. Fatih Demirkol'un adı geçmesine rağmen parti üst tabanın desteği ile bu göreve MHP Şanlıurfa İl Başkan Yardımcısı Halil Barut'un gelebileceği belirtiliyor.

Kaynak: Urfagaste. Com