SİYASET
Giriş Tarihi : 20-03-2022 15:02   Güncelleme : 20-03-2022 15:02

Bakan Nebati : Siz yeter ki proje isteyin biz yapalım

Bakan Nebati : Siz yeter ki proje isteyin biz yapalım

Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati, bir dizi temas ve programlara katılmak üzere Şanlıurfa’ya geldi. GAP Havalimanı’nda Bakan Nebati’yi  Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Milletvekilleri, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri karşıladı.

Bakan Nebati, Viranşehir'deki programa hareket etti.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Şanlıurfa Viranşehir'de düzenlenen AK Parti mitinginde konuştu. Bakan Nebati, enflasyona ilişkin Enflasyonla nasıl mücadele edileceğini en iyi bilenlerdeniz. Bu günler geçecek dedi.

Bakan Nebati devam eden konuşmasında, 'Siz yeter ki proje isteyin biz yapalım. Allah'ın izniyle Urfa'ya, Viranşehir'e tüm ilçelerimize, bütün Türkiye'de olduğu gibi yatırımlarımızı gelip takip ederek bitireceğiz' ifadesinde bulundu. Dünyada emtia ve petrol fiyatlarının yükseldiğini ifade eden Nebati, '3 yıl içerisinde çiftçilerimiz bir daha 'fatura problemi yaşıyorum' demeyecek. Urfa tarımsal enerjiyle patlama yapacak.