Şanlıurfa Haberleri
Giriş Tarihi : 20-06-2022 22:56   Güncelleme : 20-06-2022 22:56

BÜYÜKŞEHİR’DEN AKÇAKALE VE BOZOVA İLÇESİNDE STABİLİZE YOL ÇALIŞMASI

BÜYÜKŞEHİR’DEN AKÇAKALE VE BOZOVA İLÇESİNDE STABİLİZE YOL ÇALIŞMASI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale ve Bozova ilçesinde asfalt öncesi stabilize yol çalışmasını sürdürüyor. İlçelerde başlatılan stabilize seriminin ardından asfalt çalışması başlatılacak.

Şanlıurfa merkez ve 13 ilçede adil bir çalışma anlayışıyla hizmet götüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Akçakale ve Bozova ilçesindeki kırsal bölgelerde stabilize yol çalışması başlattı. Akçakale ve Bozova ilçesinde günümüz şartlarına elverişsiz olan yollar genişletildi. 2 şeritlik yolların yapıldığı ilçelerde stabilize serimi devam ediyor. 

Şanlıurfa genelinde standartlara uygun olarak stabilize, sathi ve asfalt çalışmasını kendi öz kaynakları ve personelleri ile sürdüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi vatandaşları kaliteli yol ağına kavuşturuyor. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi belirlenen program dahilinde Akçakale ilçesinde Fatih Sultan Mehmet ve Girne Mahallesi ile Yenişehir Mahallesi Mezarlık Caddesi, Bozova ilçesinde Yeşilova Mahallesi ile Yavuz Selim Mahallesi’nin birçok sokak ve caddesinde asfalt öncesi Stabilize çalışmasını sürdürüyor.