YEREL
Giriş Tarihi : 15-06-2024 18:44

Başkan Ayhan'dan Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Ayhan'dan Kurban Bayramı Mesajı

Akçakale Belediye Başkanı Ecz. Abdülhakim Ayhan Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Ayhan;Sizleri en kalbi duygularımla, muhabbetle, hürmetle selamlıyor; mübarek Kurban Bayramınızı can-ı gönülden tebrik ediyorum.
Rabbimize, bizleri bir Kurban Bayramı’na daha sağlıkla, huzurla ve afiyetle ulaştırdığı için sonsuz hamd ediyoruz.
Kurban Bayramının; ailelerimize, milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.
Bu kutsal günlerde, birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirmenin yanı sıra, dünyanın dört bir yanında yaşanan acıları da unutmamak gerekiyor.
Özellikle son zamanlarda dünyanın birçok bölgesinde yaşanan savaşlar ve çatışmalar, bizi derinden üzmekte ve yüreklerimizi dağlamaktadır. Müslüman coğrafyasında akan kanlar, her birimizi derinden etkilemekte ve dualarımızın bir parçası olmaktadır.
Bu vesileyle, Kurban Bayramı'nın barış, sevgi ve kardeşlik duygularını tüm insanlığa yayması temennisiyle, tüm dünyada yaşanan savaşların son bulmasını ve Müslüman coğrafyasında akan kanın durmasını diliyorum. İnsanlık olarak birbirimize daha çok kenetlenmeli, birbirimize daha çok sahip çıkmalıyız.
Bayramın getirdiği huzur ve sevinçle, ailemizle, komşularımızla ve tüm sevenlerimizle bir araya gelerek, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu canlı tutmalıyız. Umuyoruz ki bu bayram, dünyanın dört bir yanında barış ve huzurun hakim olduğu bir geleceğe doğru bir adım olur.
Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim.

 

AdminAdmin