SİYASET
Giriş Tarihi : 24-11-2022 00:12

DEVA PARTİSİ GÖBEKLİTEPE GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Deva Partisi Şanlıurfa il başkanı Av. Ahmet Tüysüz, Deva Partisi ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri yeni kurulan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DEVA PARTİSİ GÖBEKLİTEPE GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa’da yeni bir vizyon ve “Memleket için” sloganıyla yola çıkan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Deva Partisi Şanlıurfa il başkanı Av. Ahmet Tüysüz, Deva Partisi ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri yeni kurulan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Deva Partisi Şanlıurfa il başkanı Av. Ahmet Tüysüz; “ Şanlıurfa’da ulusal ve yerel anlamda görev yapan Gazeteci arkadaşlarımızın yeni kurdukları Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Şanlıurfa’ya ve basın camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Bizler her zaman Demokrasinin gereği olan Özgür medya düşüncesini savunduk ve savunmaya da devam ediyoruz. Ülkemizde bu tür oluşumlar toplumun haber alma özgürlüğünü güçlendirecektir. Bu gün ilçe başkanlarımız Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Tekrar Cemiyetimizin Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Reşit Öncel ise, Kendilerine nezaket ziyareti gerçekleştiren, Deva Partisi Şanlıurfa il başkanı Av. Ahmet Tüysüz, Deva Partisi ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

AdminAdmin