YEREL
Giriş Tarihi : 07-03-2024 14:23

BAŞKAN CANPOLAT: CUMHUR İTTİFAKI ZAFERE İMZA ATACAKTIR

BAŞKAN CANPOLAT: CUMHUR İTTİFAKI ZAFERE İMZA ATACAKTIR

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 31 Mart seçim çalışmaları kapsamında seçim irtibat bürosunda vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. DEM Partisinden AK Parti’ye katılan vatandaşların rozetini takan Başkan Canpolat, “31 Mart akşamı inşallah sandıklardan AK Parti ve MHP olarak Cumhur İttifakı zafere imza atacaktır” dedi. 

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, seçim irtibat bürosunda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. 

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı, MHP Haliliye İlçe Başkanı Ali Demir ve Ülkü Ocakları Başkanı Aslan Ay ile teşkilat üyeleri ve vatandaşların ziyaret ettiği seçim bürosunda Başkan Mehmet Canpolat, vatandaşlarla tek tek görüştü.

“HALİLİYE’MİZİ SİZLERLE BERABER KARIŞ KARIŞ GEZİYORUZ”
Burada yaptığı konuşmada, “Biz büyük bir aileyiz, kardeşiz, biz ortağız. Biz hep birlikte Türkiye, hep birlikte Şanlıurfa ve Haliliye’yiz” diyen Başkan Canpolat, şöyle konuştu: “Bundan dolayı bizim kardeşliğimiz paha biçilemez. Bizim kardeşliğimiz yerinden sökülemez. Ben genç kardeşlerimin heyecanını anlıyorum. Allah’ın izniyle Cumhur İttifakı Milliyetçi Harekat Partisi ve AK Parti olarak hep beraber 31 Mart akşamı inşallah sandıklardan AK Parti ve MHP olarak Cumhur İttifakında zafere imza atacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın, şimdiden Allah’ın izniyle hayırlı uğurlu olsun. Cumhur İttifakımızla beraber sahada beraberiz, ev toplantıları, esnaf ziyaretleri, broşürler dağıtıyoruz. AK Parti Haliliye teşkilatımızla birlikte Haliliye’mizi sizlerle beraber karış karış geziyoruz. Önceki gün burada miting niteliğinde seçim büromuzun açılışı oldu. Ben sizlere teşekkür ediyorum. 31 Mart günü sandıkların sonucunun bir ön avansıydı. Haliliye gördü, Şanlıurfa gördü, kısacası Türkiye gördü. İnşallah 31 Mart akşamı daha yüksek bir oy oranıyla görecek. Ama yeni bir görev daha, biz ve sizler görev adamıyız.”

“MİTİNG ALANINI HINCAHINÇ DOLDURALIM”
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 9 Mart Cumartesi günü Şanlıurfa’da gerçekleştireceği mitinge vatandaşları davet eden Başkan Canpolat, “Cumartesi günü, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa’ya geliyor. Cumartesi günü, Nevali Otel’in arkasında saat 13.00’de miting alanını hıncahınç dolduralım. Eşimizle, dostumuzla, arkadaşımızla, akrabalarımızla ve tüm dostlarımızla beraber gönüldaşlarımızla birlikte hıncahınç miting alanını doldurup, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı orada çok coşkulu bir şekilde karşılayacağız. Ben buradan yapacağınız çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin