YEREL
Giriş Tarihi : 19-01-2024 16:29

Bozova Belediyesinden Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Bozova Belediyesinden Üst Yapı Çalışmaları Devam Ediyor

Bozova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Kent merkezi başta olmak üzere Kırsal mahallelerdeki çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.
Bozova Belediyesi her mahalleye eşit hizmet anlayışı ile tüm çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Bozova Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince eşit hizmet anlayışı ile stabilize yol çalışmaları başta olmak üzere temizlik, ilaçlama, mahalle içi parke ve bordur çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.
BİR MAHALLE DAHA ÜST YAPIYA KAVUŞTU
Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, göreve geldiği günden bu yana onlarca mahallede, mahalle içi stabilize yol, parke ve bordur çalışması için talimatları doğrultusunda, Fen İşleri ekiplerince üst yapı çalışmalarını aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor. Devam eden kilitli parke taşı çalışmaları ile ilgili olarak yazılı bir açıklamada bulunan Belediye Başkanı Suphi Aksoy ‘göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tüm mahallelere eşit hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Üst yapısı tamamlanan mahallelerimize hayırlı olsun belirlenen proje çalışmalar doğrultusunda diğer mahallelerimize de üst yapı çalışmalarına en kısa zamanda başlamayı hedefliyoruz’ dedi.
VATANDAŞLARDAN TAKDİR
Bozova Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı vatandaşlardan da takdirle karşılanıyor. Özellikle kırsal mahallelerde yapılan üst yapı çalışmaları ile ilgili olarak vatandaşlar, yazın tozdan kışın çamurdan geçilmeyen mahalle içlerinde Belediyemiz tarafından başlatılan çalışmalardan son derece memnun kaldık. Çalışmalardan dolayı başta Belediye Başkanımız Suphi Aksoy olmak üzere emeği geçen tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyoruz’ dediler.

AdminAdmin