SİYASET
Giriş Tarihi : 20-03-2024 15:09

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci Durmak Bilmiyor

Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci Durmak Bilmiyor

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde Eyyübiyelilerin sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. 
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, adaylığı kesinleştiği günden bu yana esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaparak, seçim çalışmalarını yüz yüze yapmayı tercih ediyor. İl teşkilatı ile birlikte yoğun bir çalışma yürüten Ekinci, Eyyübiyelilerin sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor. 
Gittiği her yerde birliktelik mesajı veren Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, projelerinden ve seçilmesi halinde nasıl bir yol haritası izleyeceğini anlatıyor. Ekinci, son olarak gerçekleştirdiği ziyaretin ardından şöyle konuştu: “ Yenice Mahallesinde faaliyet gösteren esnaflarımızı ve mahalle sakinlerimizi ziyaret ederek hasbihal ettik. Göstermiş oldukları sıcak ve samimi misafirperverlikten ötürü hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” 
Aile toplantıları ve bölgesel ziyaretlerde gerçekleştiren Ekinci, Çakmak ailesi ile bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada, “ Vatandaşlarımız ile bir araya gelerek projelerimiz hakkında bilgi verip,talep ve beklentilerini dinledik. Buluşmayı organize eden başta Çakmak ailesi olmak üzere, katılım sağlayan tüm hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.” dedi.

AdminAdmin