SİYASET
Giriş Tarihi : 26-03-2024 15:36   Güncelleme : 26-03-2024 15:44

EYYÜBİYE’NİN TÜM SORUNLARINI BİRER BİRER ÇÖZECEĞİZ

EYYÜBİYE’NİN TÜM SORUNLARINI BİRER BİRER ÇÖZECEĞİZ

2024 mahalli idareler seçimlerine doğru yaptığı ziyaretlerle Eyyübiye İlçesinde değişim heyecanı uyandıran Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, esnaf ziyaretlerine ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
Seçim çalışmalarına başladığı günden itibaren adım adım ilçenin dört bir yanında ziyaretlerini sürdüren Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, iftar öncesi ve iftar sonrası esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların beklentilerini dinleyen Başkan Adayı Ekinci, saltanatı, lüksü, şatafatı, israfı bitirerek işe başlayacaklarını kaydetti. 
Artık Eyyübiye’nin kaybedecek vakti olmadığını dile getiren Mehmet Ekinci, “Eyyübiye’nin ulaşım sorunlarını kökten çözecek projelerimiz hazır. Bunları da birer birer hayata geçireceğiz. Mevcut yollarımızın durumu ortada her yer çukurlarla kaplı. Mevcut yönetim asfalt noktasında dahi görevini yerine getiremiyor. Eyyübiye’nin en önemli sorunlarından bir tanesi de yeşil alan problemi. Projelerimiz hazırlık aşamasın da yeşil alanı olmayan mahallelerin bu sorunu da çözeceğiz inşallah. Hep altını çizerek, Ahlaklı Belediyecilik diyoruz. İşte bu ilkeyle belediye yönetiminde her türlü yanlışa son vererek, rantı değil hakkı önceleyerek Eyyübiye’nin tüm sorunlarını birer birer çözeceğiz. Hemşehrilerimiz var olsunlar destekleriyle bizlere güç veriyorlar. İnşallah 31 Mart seçimleri Eyyübiye’miz için yepyeni bir başlangıca vesile olacak. 31 Mart hep birlikte Eyyübiye’yi yeniden refaha kavuşturacağız” diye konuştu.

AdminAdmin