SİYASET
Giriş Tarihi : 23-05-2023 22:17   Güncelleme : 23-05-2023 22:25

Fatih Mehmet Bucak Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek İstedi

Fatih Mehmet Bucak Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek İstedi

Şanlıurfa Bağımsız Milletvekili Adayı Bucak Aşiretinin İleri gelenlerinden Fatih Mehmet Bucak, vatandaşlardan 28 Mayıs seçimlerinde

 Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin destek istedi. Dükkan dükkan gezen Bucak 'Tüm dünya mazlumları ve Ülkemizin refahı için Erdoğan' dedi.

Fatih Bucak Cumhurbaşkanı Erdoğan İçin Destek İstedi

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılan milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı olan Fatih Mehmet Bucak 28 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Şanlıurfa sokaklarında esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan için vatandaşlardan ve esnaflardan oy istedi.
 
Bucak Aşireti İleri gelenlerinden, Siverek ve Şanliurfa halkının gönlünde taht kuran Fatih Bucak, destek arayışları kapsamında, Haşimiye esnafıyla bir araya gelerek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 
14 Mayıs'ta çok ciddi bir oy potansiyeli yakaladıklarını belirten Kardeşiniz  Fatih Mehmet Bucak aynı desteği Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için de istediklerini kaydetti.
 
Fatih Bucak, "Cumhurbaşkanı Erdoğan için de bu pazar yapılacak seçim için destek istedik. Tüm dünya mazlumlarının gözü bu seçimde. Erdoğan düşerse hepsi yetim kalacak. Ülkemizin refahı ve mazlumların ahı için Erdoğan demeye devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Bucak'ın destek arayışı ziyaretleri kent merkezi ve ilçelerde devam edecek.

AdminAdmin