YEREL
Giriş Tarihi : 21-11-2022 14:23

GÖBEKLİTEPE GAZETECİLER CEMİYETİNE İLK ZİYARET  HÜDA-PAR’DAN

Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan ve yönetim kurulu üyeleri, yeni kurulan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÖBEKLİTEPE GAZETECİLER CEMİYETİNE İLK ZİYARET  HÜDA-PAR’DAN

Şanlıurfa’da yeni bir vizyon ve “Memleket için” sloganıyla yola çıkan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretleri başladı. Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan ve yönetim kurulu üyeleri, Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetini ziyaret ederek, hayırlı olsun dedi.

Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan; Bu gün Şanlıurfa’da yeni kurulan Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Sayın Reşit Öncel’i ve yönetimini ziyaret ederek başarılar diledik. Özellikle Gazetecilerimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmek için atılan bu adımdan dolayı Cemiyetimizi tebrik ediyorum. Umut ediyorum ki yeni kurulan bu oluşum Şanlıurfa’nın gelişimine büyük katkı sağlar. “dedi.

Göbeklitepe Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı ReşitÖncel ise, Kendilerine nezaket ziyareti gerçekleştiren, Hüda-Par Şanlıurfa il başkanı Emin Özaslan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, her şey Şanlıurfamız için” dedi.

AdminAdmin