SİYASET
Giriş Tarihi : 15-03-2024 12:53

İl Başkanı Polat: Sorunların çözümü için bu sefer HÜDA PAR deyin

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı, her hafta 11.11’de gündeme getirdiği konuları tekrar hatırlatılarak önümüzde seçimlerde halktan destek istedi.

İl Başkanı Polat: Sorunların çözümü için bu sefer HÜDA PAR deyin

Her hafta cuma günü saat 11.11 platformunda, Şanlıurfa'nın bir sorununu ve bu soruna yönelik çözüm önerilerini paylaşan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanlığı’nın, 11.11 çalışmaları devam ediyor.

İl Başkanlığı, bu haftaki 11.11’de, uzun bir dönemdir gündeme getirdiği konuları tekrar hatırlatılarak önümüzde seçimlerde halktan destek istedi.

Bu kapsamda başta Şanlıurfa merkez olmak üzere, tüm ilçelerde gündeme getirilen; altyapı, üstyapı, yol, sağlık hizmetindeki eksiklikler, sosyal tesislerin bakımsızlığı, depremzedelerin sorunları, madde bağımlılığı ve başıboş köpek sorunu gibi farklı konuların yer aldığı bir video paylaşıldı.

Başkanların, kendi il ve ilçelerinde yaşanan sorunları gündeme getirdiği videonun sonunda konuşan HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Faruk Polat, Şanlıurfa halkına bir çağrı yaptı.

“Bütün bu sorunların çözümü bizimle olur” diyen Polat, bu sorunların çözümü için seçmenlere bu sefer HÜDA PAR denilmesi çağrısında bulundu.

AdminAdmin