SİYASET
Giriş Tarihi : 26-03-2024 14:43

KARAKÖPRÜ'DE YENİ KATILIMLARLA BAŞKAN BAYDİLLİ'YE DESTEK ARTIYOR

KARAKÖPRÜ'DE YENİ KATILIMLARLA BAŞKAN BAYDİLLİ'YE DESTEK ARTIYOR

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye seçimlere kısa bir süre kala destek artarak devam ederken, Yeniden Refah Partisi Karaköprü Meclis Üyesi Adayı Sedat Topdağ partisinden istifa ederek AK Parti'ye katıldı ve Başkan Baydilli’ye desteğini iletti

Önümüzdeki pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimleri öncesi Karaköprü’de Metin Baydilli rüzgârı esiyor. 8,5 yıllık görev süresince ilçeye kazandırdığı hizmetlerle vatandaşların teveccühünü kazanıp yeniden AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı gösterilen mevcut Başkan metin Baydilli’ye vatandaşların desteği her geçen gün artıyor.

Son olarak Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Sedat Topdağ, partisinden ve meclis üyesi adaylığından istifa ederek AK Parti’ye katıldı ve Başkan Baydilli’ye destek verdi. Başkan Baydilli’nin seçim irtibat ofisinde AK Parti saflarına katılan Topdağ’a rozetini Şanlıurfa Belediyesi Eski Başkanı İbrahim Halil Çelik taktı.

AK Parti’ye katılımı ve kendisine verdiği destek için Sedat Topdağ’a teşekkür eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, bu desteğin ve teveccühün pazar günü seçim zaferiyle sonuçlanacağının altını çizdi.

Başkan Baydilli, “Partimize yeni katılan, her gün seçim ofisimizi dolduran ve her gördükleri yerde desteklerini, dualarını ileten arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Demek ki yaptığımız çalışmalar, hizmetler karşılığını bulmuş ve Allah’a şükür ki gönüllere girebilmişiz. Bugün bize verilen destek pazar günü gerçekleşecek seçimin sonucunu şimdiden gösteriyor. Bize düşen de yeni dönemde Karaköprü’müze yakışır hizmet ve projelerle ilçemizi güzel yerlere getirip vatandaşlarımıza mahcup olmamaktır” diye konuştu.

Başkan Baydilli’nin seçim ofisinde gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Adayı Sedat Topdağ’ın AK Parti’ye katılımında AK Parti MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sezai Canbek ve belediye meclis üyesi adayları da hazır bulundu.

AdminAdmin