SİYASET
Giriş Tarihi : 23-03-2024 13:48

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye’de Çığ Gibi Büyüyor

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye’de Çığ Gibi Büyüyor

Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’ye destek katılımları aralıksız devam ediyor.
Açtıkları seçim irtibat bürolarına her gün binlerce vatandaşın katılımı gerçekleşen Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa’da çığ gibi büyümeye devam ediyor. Eyyübiye ilçesinde de durum farklı değil Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’nin açık ara önde olduğu vatandaşın dilinde. Gönülleri fetheden Eyyübiye Belediyesinin Kurucu Başkanı Mehmet Ekinci için Eyyübiye’de her gün seçim irtibat bürolarına yüzlerce katılım sağlanıyor. 

“Yeniden Refah ile Yeniden Mehmet Ekinci”
Aday olduğu günden beri parti teşkilatı ve meclis üyesi adaylarıyla ilçede adeta devrim yapan Mehmet Ekinci, sahada arı gibi çalışıyor. “Eyyübiyelilerin değişim istiyoruz” çağrısına sesiz kalmayan Ekinci’nin adaylığına vatandaşlardan tam destek geliyor. “Yeniden Refah ile Yeniden Mehmet Ekinci” sloganlarıyla vatandaşlar Eyyübiye’de değişime hazırlanıyor.

Ak Partili Alpak’ta Yeniden Refaha Katıldı
Son olarak Ak Partili Mehmet Alpak’ın da Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci’ye destek adına istifa ederek dost ve akrabalarıyla katılım sağlaması gündemde geniş yer aldı.
Önceki gün merkez seçim irtibat bürosuna gelen Mehmet Alpak ve yüze yakın vatandaş Mehmet Ekinci tarafından rozet takma töreni gerçekleşti.
Yapılan kamuoyu araştırmalarında da Eyyübiye’de değişimin refah ile olacağı Mehmet Ekinci’nin kazanma şansının yüksek olduğu bilinmekte.

AdminAdmin